Обласна влада підтримує ініціативи щодо реалізації соціальних проектів

Опубликовал zorro в блоге Блог zorro. Просмотры: 1070

Обласна влада підтримує ініціативи щодо реалізації соціальних проектів

Керівник громадської організації "День" Олександр Прилуцький ініціює кілька проектів для реалізації в області. За підтримкою він звернувся до обласної влади, зокрема зустрівся з першим заступником голови ОДА Віталієм Ковалем, директорами Департаментів соціального захисту населення й інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Русланом Чикалом та Сергієм Пасічником.
Так, Олександр Прилуцький пропонує створення в Каневі підприємства з переробки сільськогосподарської продукції, зокрема хлібобулочної, макаронної.

– Важливо, що такий проект передбачає працевлаштування 15 інвалідів, – зазначає Олександр Прилуцький. – Нині ж через Національну асамблею інвалідів підшуковується грантодавець для реалізації задуму.

Не менш цікавою ідеєю, на думку керівника громадської організації, є і створення цеху для пошиття дитячого одягу, що також забезпечить інвалідів робочими місцями. Олександр Іванович зазначив, що необхідним є лише придбання обладнання для робочих місць. У подальшому, цей проект може стати початком для розвитку вітчизняної торгової марки.

Під час зустрічі йшлося і про видачу 9-го тому книги "Реабілітовані історією. Черкаська область". Також Віталій Коваль разом із керівниками департаментів підтримали ідею подачі на розгляд експертної ради ОДА з питань розвитку книговидавничої справи в області макету факсимільного видання Василя Симоненка.

За словами Віталія Володимировича, пропозиції, висловлені Олександром Прилуцьким, є цікавими для впровадження та можуть мати позитивне рішення відповідної конкурсної комісії.

Нагадаємо, на реалізацію соціальних проектів громадських організацій в обласному бюджеті цьогоріч передбачено 800 тисяч гривень.

Підготував: Маріам КАЗАРЯН
Джерело: Черкаська ОДА
Вам необходимо войти для комментирования