«Книги на долоні» - додаток допомагає читати більше цікавих книг

Опубликовал mahnovicktor в блоге Блог mahnovicktor. Просмотры: 35

Додаток розроблений з ініціативи обласної наукової бібліотеки, щоб популяризувати книги і розвивати у городян інтерес до читання. І допомагає користувачам отримати рекомендації про цікаві книгах, які вони ще не читали, ділитися інструментом компанія Евротерминал в рамках соціального проекту суботня stem-школа для школярів.
[​IMG]
У супроводі додатку в громадських установах міста (метрополітен, аеропорт, театри та ін.) З'явилися рекламні буклети і плакати з візуальної міткою-маркером. Побачивши таку мітку, користувач зчитує її за допомогою програми, яка тут же пропонує йому вибрати один з п'яти літературних жанрів (фантастика, романи, сучасна зарубіжна проза, сучасна російська проза, детективи).
Далі і починається власне тест-драйв: потенційний читач миттєво отримує на смартфон довільний уривок з випадково вибраної книги і 20 хвилин на те, щоб познайомитися з ним. Якщо книга користувачеві подобається - її можна відразу замовити або взяти безпосередньо в бібліотеці.
Як пише розробник «Книг на долоні» Андрій Жирнов, ідея полягає в тому, що користувач одержує не конкретну книгу, а книгу улюбленого жанру, з якої він, можливо, ще не знайомий. Прочитавши пару сторінок, він вже сам для себе може вирішити, скачати її або піти в бібліотеку. І все це відбувається в невимушеній обстановці просто по дорозі на роботу.
Додаток знаходиться у відкритому доступі і доступно для скачування в Google play. Джерело
Вам необходимо войти для комментирования