"Євротермінал" відзначає стійке зростання транзиту контейнерних поїздів

Опубликовал mahnovicktor в блоге Блог mahnovicktor. Просмотры: 50

"Євротермінал" відзначає стійке зростання транзиту контейнерних поїздів
[​IMG]

Джерело: http://odesa.depo.ua/rus/odesa/evroterminal-vidznachae-stiyke-zrostannya-tranzitu-konteynernikh-poizdiv-202103091293850
Україна сьогодні знаходиться в стратегічно вигідної позиції на перетині транспортних гілок між Азією і Європою. Товарообіг між Китаєм і Європою показує позитивну динаміку щороку, тому одним з пріоритетів уряду в сфері логістики повинна бути стратегія щодо підтримки транзиту Наступним кроком повинно бути стимулювання бізнесу використовувати новий "Великий шовковий шлях" для успішного вбудовування держави в систему міжнародних контейнерних перевезень. Стратегічні маршрути для контейнерних поїздів Весь минулий рік державні органи спостерігали стійке зростання контейнерних поїздів із Китаю в ЄС транзитом через нашу країну.
Фахівці компанії "Євротермінал" відзначають важливість двох стратегічних маршрутів:
"Китай — Монголія — Росія — Україна — Угорщина / Словаччина". За даними "Укрзалізниці" за 11 місяців минулого року цим шляхом проїхав 21 поїзд, у складі яких було перевезено 1864 контейнера.
"Китай — Казахстан — Росія — Україна — Словаччина / Угорщина / Польща". Цей маршрут є більш популярним: в складах 34 поїздів було перевезено через територію 3130 контейнерів за участю євротерміналу.
Найбільш часто зустрічаються пункти відправлення з Китаю, це: Ухань, Дзінаньнань, Хенган, Яньтай і Наньчан. Ці міста постачають широкий спектр вантажів: товари легкої промисловості, вироби з кольорових металів та пластмаси, добрива, медичне обладнання.
Вам необходимо войти для комментирования