Чий автопарк більше і яке майбутнє стоїть за гібридами?

Опубликовал mahnovicktor в блоге Блог mahnovicktor. Просмотры: 123

Інтерес до гібридних автомобілів у автовиробників зростав поступово. З моменту випуску першого серійного гібрида Toyota Prius в світі було продано більш ніж 8 млн авто. Сьогодні він займає більше 50% продажів на ринку гібридів, в той час як іншу частину зайняли такі великі автовиробники, як Hyundai, Lexus, BMW, Mercedes і Chevrolet. Динаміка продажів сьогодні залишається стійкою і має тенденції до зростання, ділиться керівник АвтоХаб Євротермінал.
[​IMG]
Існує думка, що майбутнє належить електрокарам. Автовиробники електромобілів з кожним роком доводять, що транспорт «на батарейках» не тільки значно екологічніше, але і більш надійний, ніж авто з традиційною силовою установкою. Автомобіль на підзарядці здатний не тільки порадувати свого власника потужністю двигуна і технологічністю, а й відсутністю шкідливих викидів в навколишнє середовище.
Єдиним мінусом вищезгаданого «майбутнього» - це вартість. Сьогодні можливість придбати електрокар доступна не всім. І поки в найближчому майбутньому ціни почнуть змінюватись в різному діапазоні, рішення купити гібридний автомобіль є плавним переходом на більш чистий і потужний вид транспорту.
Вам необходимо войти для комментирования