ВНИМАНИЕ Миронівська птахофабрика "НАША РЯБА"

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем мудрый, 17 мар 2009.

 1. Maister

  Maister

  Регистрация:
  25 июл 2011
  Публикации:
  96
  Симпатии:
  13
  Мой город:
  Київ
  Обурений Чигирин поки що мирно просить “Нашу Рябу” іти геть (фото, відео)
  Дата публікації: 06/07/2016

  4 липня у Чигирині попри спротив місцевої влади, таки пройшла попередньо заявлена велелюдна мирна акція проти розташування птахокомплексів “Нашої Ряби” на землях Рацівської сільської ради.

  Нагадаємо, як повідомляв “Дзвін”, 23 червня у селі Рацеве жорстоко побили депутата місцевої сільської ради, активістку цивільного корпусу “Азов” Ніну Мартиновську. А вже наступного дня розлючені чигиринці оточили приміщення РДА та місцевої поліції. Люди вимагали негайно покарати сільську голову Ларису Постригань та створену нібито нею “злочинну групу”, яка з погрозами і побиттями діє від імені “Нашої Ряби” у Рацевому, а 3 червня, під час проведення зібрання селян, ця група напала на мешканців села та азовців. Тоді протестувальники направили телеграму до Генеральної прокуратури, до Президента України з вимогою негайно звільнити голову РДА Клименка, котрий, на їхню думку, розпалює у районі громадянський конфлікт, відкрито лобіюючи інтереси “Рябої”.

  Письмово запрошені міський голова Степан Буханець, а також очільниця районної ради Валентина Алєксєєвець не прийшли до більше півтисячі чигиринців та гостей з “ощасливлених” курниками Канівського, Черкаського районів, з інших місць області та країни, що зібралися в центрі міста. Голову РДА Володимира Клименка не запрошували, оскільки, на думку громадськості, він, а також з ним прикомандирована свита помічників, якраз і лобіюють варіант будівництва курників на історичній землі.

  Катерина Онопрієнко, активістка, що послідовно бореться проти будівництва “Нашої Ряби” у екологічно чистих та історичних місцях Черкащини, зокрема у Черкаському районі. Місяць тому Онопрієнко їздила на екологічний форум у Лондон, де намагалась донести до представників Європейського банку реконструкції та розвитку, що “курникові” проекти названого забудовника – небезпечні, а фінансування їх підірве авторитет ЄБРР

  Односельці Володимира Андрійовича з його рідного села Степанки теж підтвердили його хронічне бажання більше слугувати не громаді, а іншим інтересам. Через що у виступах та в одноголосно прийнятій Резолюції протестної акції чигиринці проголосили звернення до Верховної Ради прийняти Закон про 30-кілометрову охоронну захистну зону Національних заповідників України. Схожу вимогу, до речі, висловлювали і на громадських слуханнях у Канівському районі, протестуючи проти зведення у селі Яблунів, неподалік Чернечої гори, найбільшого у Європі звірогосподарства на півтора мільйона норок, яке також намагалася звести “Наша Ряба”.

  Жителі району звернулись і до ДП ” Перемога нова” (торгова марка ” Наша Ряба”) відмовитися від будівництво птахокомплексу на Чигиринщині.
  Також було висловлено недовіру Голові Чигиринської РДА та місцевій владі.
  Наводимо текст резолюції, зауважуючи, що він зазнав певних правок під час мітингу.

  Резолюція протестної акції 4 липня 2016 р.

  «Ні ― руйнації культури та історії Чигиринщини «Нашою рябою!»

  Нащадкам Б. Хмельницького ― чисте довкілля!

  Місце проведення:
  м. Чигирин, площа біля Будинку районної ради.
  Дата проведення: липня 2016р., з 16.00 до 20.00.
  Організатори акції: ГО»Чигиринська районна народна рада», ГО «Територіальна громада Чигиринщини», ГО «Козацька столиця».
  Відповідальний за проведення акції: Романенко Павло Іванович, проживає за адресою: вул. Чигиринська, 7, с. Тіньки, Чигиринського району, Черкаської області, 20 924. Тел.095 479 0093.
  Учасники акції: жителі Чигиринського та Канівського районів, Києва, Черкаси, представники громадських організацій та жителі Черкаської області, депутат Черкаської обласної ради Ю. Ботнар, представник Національного екологічного центру України Марцинкевич В. Всього 371 чол.

  Ми, учасники протестної акції заявляємо,

  що наміри ПАТ «Миронівський хлібопродукт» [ДП «Перемога Нова» – (торгова марка «Наша ряба»)] розмістити мегаптахофабрику поблизу Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» ― це нахабний цинізм і зневага до духовних цінностей всього українського народу та світової спільноти. Це приведе в майбутньому до знищення туристичної галузі району. Буде порушений баланс навколишнього середовища, відбудеться екологічне забруднення краю з унікальним природним середовищем державного значення, як наприклад, Холодний Яр. Присутність екологічно небезпечного виробництва завдасть непоправної шкоди життю і здоров’ю багатьох тисяч людей. В котрий раз публічно повідомляємо Верховну Раду України, про те, що посадові особи Чигиринської держадміністрації та Рацівської сільської ради грубо порушують чинне законодавство та відверто і нахабно лобіюють інтереси комерційної структури ПАТ «Миронівський хлібопродукт» [ДП «Перемога Нова» – (торгова марка «Наша ряба»)]. Їх непрофесійні та протиправні дії призвели до політичної вибухонебезпечної ситуації в Чигиринському районі і несуть загрозу здоров’ю і життю людей. Організаторами цього беззаконня, на нашу думку, є голова Чигиринської райдержадміністрації Клименко Володимир та голова Рацівської сільської ради Постригань Лариса.

  Громадськість Чигиринщини з грудня 2016 року спрямувала сотні листів до Президента, Кабінету Міністрів, Міністерств, відомств, правоохоронних органів з приводу незаконних дій місцевих органів влади щодо лобіювання питання побудови курників ПАТ «Миронівський хлібопродукт» [ДП «Перемога Нова» – (торгова марка «Наша ряба»)] на території району. Державні органи влади не організовували безпосередньої перевірки чисельних фактів правопорушень, а перенаправляли листи до Черкаської облдержадміністрації, яка, в свою чергу, давала відповідь на підставі позиції Чигиринської райдержадміністрації.

  Правоохоронні органи, на жаль, формально підходять до офіційних заяв громадськості щодо вчинення злочинів на території Чигиринського району. При чому, заяви про злочин незаконно розглядають, як прості звернення громадян. Факти, викладені у заявах громадськості не розглядаються, документи не вивчаються, не ОПИТАНО ЖОДНОГО ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ АБО МІСЬКОЇ РАДИ, ЖОДНОГО ГРОМАДСЬКОГО ДІЯЧА з приводу наведених фактів. Відкрито лише справи за ст.296 КК України (хуліганство) з приводу побиття жителів Чигиринського району. Всі правопорушення місцевих високопосадовців залишаються без розгляду: дається лише відписка – мовляв, “підстави для відкриття кримінального провадження відсутні”. Все це створює атмосферу безкарності. Результатом цього є масові заворушення 03.06.2016р. в с.Рацево, кровопролиття та тілесні ушкодження учасників масових акцій. Численними є факти побиття противників будівництва курників у Чигиринському районі.

  Така бездіяльність та безвідповідальність влади може призвести до створення зони нестабільності в центрі України, призвести до соціально-політичного вибуху.

  Звернення громадськості до голови Верховної Ради України, Президента України захистити наш історичний край та близько 20 тис. людей, які попадають в зону негативного екологічного впливу цього шкідливого підприємства були проігноровані. Виходячи з цього:
  1. Вимагаємо від Верховної Ради України прийняти на законодавчому рівні документ про 30-кілометрову охоронну зону Національних заповідників України.
  2. Вимагаємо від ПАТ «Миронівський хлібопродукт» [ДП «Перемога Нова» – (торгова марка «Наша ряба»)] негайно припинити свавілля по відношенню до жителів Чигиринського району та відмовитися від намірів будувати тут мегаптахофабрику. Якщо наші вимоги не будуть виконані, залишаємо за собою право захищати свій край і власне життя найрадикальнішими методами: блокуванням стратегічних транспортних магістралей, проведенням голодування, бойкотування.
  3. Вимагаємо від Президента України П. Порошенка звільнити з посади голову Чигиринської районної державної адміністрації Клименка В. та сприяти звільненню завезених в район його помічників Лисенка В. та Чередніченка. При наступному призначенні просимо Президента України погоджувати кандидатури на ці посади з громадськістю Чигиринщини.
  4. Висловлюємо недовіру голові та заступнику і всім депутатам Чигиринської районної ради, міському голові і секретарю, всім депутатам Чигиринської міськради за ігнорування екологічних прав багатьох тисяч громадян Чигиринського району, ненадання належної і своєчасної оцінки протизаконним діям голови Чигиринської райдержадміністрації Клименка В., які, на нашу думку призвели до кровопролиття в районі і створили соціально-політично вибухонебезпечний стан.
  5. Вимагаємо до 16 липня 2016 р. розглянути на сесіях Чигиринської міськради та Чигиринської районної ради два питання, а саме:
  – про заборону будівництва екологічно небезпечної птахофабрики на території Чигиринського району.
  – про недовіру голові Чигиринської райдержадміністрації Клименку В. та його помічникам Лисенку В. та Чередніченку за лобіювання інтересів птахофабрики, ігнорування громадської думки, внаслідок дій яких в районі відбулося кровопролиття і створився соціально-політично вибухонебезпечий стан.


  Вимагаємо складання депутатських повноважень від депутатів Чигиринської міськради та Чигиринської районної ради, які не проголосують за вказане рішення, цим самим сприяючи розташуванню екологічно-небезпечного виробництва (птахофабрики) на території Чигиринського району – в густонаселеній місцевості (з нанесенням непоправної шкоди екології Чигиринщини, здоров’ю та життю багатьох тисяч людей!) поблизу Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

  Разом з громадськістю Черкаської області та України проводимо протестну акцію в м. Черкаси і розпочинаємо безстрокове пікетування Черкаської облдержадміністрації, яка не реагує належним чином на порушення законодавства та ігнорує громадську думку і багаточисельні протести проти забруднення екології Черкаської області. Вимагаємо припинення будівництва птахофабрик на території Черкаської області.
  Досить!


  Досить олігархам знищувати екологію Черкащини та з історичного краю робити суцільний курятник!
  Досить олігархам збагачуватися за рахунок здоров’я і знищувати народ України шкідливим виробництвом!


  Геть ту владу, яка служить не народу, а олігархам!

  За дану резолюцію одноголосно проголосували 371 чол. Підписати резолюцію доручено Романенку П.І.

  4 липня 2016р. Романенко П.І. http://dzvin.org/oburenyj-chyhyryn-poky-scho-myrno-prosyt-nashu-ryabu-ity-het-foto-video/
 2. rout

  rout

  Регистрация:
  6 мар 2016
  Публикации:
  146
  Симпатии:
  36
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  бізнес
  Адрес:
  Україна
  Мой город:
  Канів
  Результати бізнесової діяльності Героя України на Шевченковій землі чи збіг обставин
 3. rout

  rout

  Регистрация:
  6 мар 2016
  Публикации:
  146
  Симпатии:
  36
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  бізнес
  Адрес:
  Україна
  Мой город:
  Канів
  Мільярд гривень дотацій для "Нашої Ряби".
  Уряд пропонує скинутися всім
  Уряд хоче подарувати аграріям 4 млрд грн з державного бюджету, з яких 2 мільярди повинно піти на птахівництво, один з них — отримає "Миронівський хлібопродукт" Юрія Косюка.
  ВІВТОРОК, 6 ГРУДНЯ 2016, 10:11

  Уряд хоче подарувати аграріям 4 млрд грн з державного бюджету, з яких 2 млрд грн має піти на птахівництво. Про це в коментарях та офіційних пропозиціях кажуть представники Мінфіну та захисники аграрного бізнесу у Верховній Раді.

  Попередній розрахунок свідчить, що із цієї суми приблизно 1 млрд грн має отримати одна компанія — "Миронівський Хлібопродукт".

  Компанія належить Юрію Косюку — близькому другу президента, який навіть встиг попрацювати першим заступником Адміністрації президента в післяреволюційний час.

  Дотації — це спосіб уряду та аграрних лобістів обманути МВФ. Формально Фонд вимагає, починаючи з 2017 року повністю скасувати спецрежим для аграріїв, який дозволяє їм не платити ПДВ. У той же час Фонд не проти дотацій.

  В аграріїв із "смикалкою" все добре, тому вони запропонували наступне — робити дотації в розмірі сплаченого ними ПДВ. Фактично це той же самий спецрежим, але у формі дотації.


  Дотації пропонується поширити на тільки на продукцію, визначену законом: м'ясо птиці, яйця птиці, ВРХ, овочі, тютюн, ягоди, молоко, а також продукти переробки молока: сири, згущене молоко, сметана і т.п. Цим галузям будуть повертати через бюджет сплачений ними ПДВ.

  Добре, інструмент дотацій виробників сільськогосподарської продукції використовується успішно в Євросоюзі. По-перше, вони сплачуються на 1 га землі. По-друге, це не тупе повернення сплачених податків.

  Сумніваюсь також, що в ЄС із 57 млрд євро дотацій чверть отримує тільки одна компанія.

  Ось так виглядає сплачений ПДВ аграріями в 2014 році:
  таблиця.jpg

  Тобто більше половини всіх дотацій та пільг пропонується надати птахівництву. Ось так виглядає структура ринку м'яса птиці за наявними даними 2013 року:
  1. Миронівський хлібопродукт - 51,6%
  2. Комплекс Агромарс - 14,9%
  3. Птахокомплекс Дніпровський - 5,4%
  4. Агро-Овен - 5,1%
  5. Владимир-Волинская птахофабрика - 3,6%
  6. Улар - 2,4%
  7. Губин - 1,5%
  8. Артбудінвест - 1,3%
  9. Бершадський - 1,2%
  10. Агроукрптаха - 1,1%
  Відповідно, нескладно підрахувати, що дотацій "МХП" у такому разі може отримати, щонайменше, 1 млрд грн. Непоганий бонус для компанії, в якої чистий прибуток за січень-вересень 2016 року становить "копійчані" 86 млн доларів.

  Для фінансування ще 40-50 млн доларів прибутку для "МХП" пропонується додатково збільшити фіксований податок на аграріїв, встановити мінімальний платіж за землі, що не здані в оренду та порізати інші бюджетні витрати.

  Наприклад, пропонується відмовитись від пільгового кредитування, підтримки хмелярства та іншого кредитування фермерства:
  програми підтримки.jpg
  Залишається подивитись, чи дійсно в наш час можливо протягнути настільки банальний дерибан грошей з бюджету, ще й всупереч вимогам МВФ, для компанії, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі.

  ДМИТРО ДЄНКОВ, редактор "Економічної правди"
  Миронівський хлібопродукт, Юрій Косюк
 4. Maister

  Maister

  Регистрация:
  25 июл 2011
  Публикации:
  96
  Симпатии:
  13
  Мой город:
  Київ
  Повідомляю, що сьогодні у м. Києві закінчився 2-х денний міжнародний форум "Розвиток тваринництва в Україні: тернистий шлях до екологічної відповідальності". Співорганізатори - МБО "Екологія-Право-Людина", ГО "Бюро екологічних розслідувань" та МБО "Зелене Досьє", за участі експертів ВЕГО "МАМА-86", ВГО "Національний екологічний центр України", ГО "Центр протидії корупції", праціівників Мінприроди, Мінагрополітики, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Офісу з Уповноваженого прав людини, І-ту громадського здоров"я ім. Марзєєва, ГС виробників сертифікованої органічної продукції "Органічна Україна" , представників місцевих громад та НУО з регіонів України, які страждають від негативного впливу від діяльності агрохолдінгів. Захід відбувся за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
  Фокусом форуму було - як місцевим громадам забезпечити своє конституційне право на безпечне життя і здорове довкілля, у зв"язку з діяльністю крупних агрохолдінгів. Серед яких розглядалися ТМ "Наша ряба" (Миронівський хлібопродукт), "Гаврилівські курчата", свиноферми ТзОВ "Даноша", ТзОВ "Лемберг-Агро", ТзОВ "Агропродсервіс" та ін.
  Було залучено багато місцевих активістів з різних куточків України, які поділилися між собою бойовим досвідом боротьби за захист екологічних та соціальних прав своїх громад (від застосування суто правових механізмів до механізмів активного громадського спротиву).
  Було сформовано чернетку "дорожньої карти" для руху в цілому.
  (далі - буде!)
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.539
  Симпатии:
  155
  Мой город:
  Бобрица